You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownicy Tapicerni
  • Brodnica

  • 20.06.2022

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Firma produkcyjna z Nielbark zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli tapicerowanych poszukuje pracowników z Ukrainy: tapicer meblowy,  szwaczki do tapicerki meblowej. Praca na podstawie paszportu biometrycznego. Z pracodawcą podpisywany jest kontrakt: Umowa Zlecenie.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe;
  • komunikatywność;
  • zdolności manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana umiejętność modelowania mebli tapicerowanych począwszy od rozwiązań konstrukcji, pianki, pokrowca

Opis stanowiska:
  • Tapicerowanie (klejenie pianki, obróbka rdzeni sprężyn, oklejanie i usztywnianie);
  • Obsługa maszyn do cięcia, obsługa pneumatycznej gwoździarki ciśnieniowej;
  • Przycinanie tkaniny według wzoru;
  • Zszywanie tkanin tekstylnych różnego rodzaju oraz skóry na wezgłowia i łóżka;
  • Szwaczka tapicerki meblowej.
Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Możliwość skorzystania z zaliczki;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas od 16-17 PLN/H;
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie;
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych;
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu;
  • Stała opieka koordynatora.

Ubieganie się o pracę