Sortowanie odpadów budowlanych przy taśmie
  • Ełk

  • 14.08.2023

  • Wynagrodzenie: 19-19,5 PLN/h

Praca w Polsce dla obcokrajowców w firmie recyklingowej, stanowisko Sortowacz Odpadów budowlanych. Oferta fizycznej pracy w Elku od zaraz na podstawie paszportu biometrycznego na recyclingu odpadow budowlanych. Praca dla kobiet z Ukrainy, praca dla mężczyzny z Ukrainy - ktorzy już są w Polsce.
Wymagania:
  • samodzielność;
  • motywacja;
  • zaradność;
  • pełna biometria (90 dni) lub wiza pracownicza, cudzoziemiec z Kartą Polaka, zatrudnianie cudzoziemca z czasową kartą pobytu.
Opis stanowiska
  • sortowanie odpadów budowlanych przy taśmie:
  • praca polega na wybieraniu z gruzu różnych innych odpadów, takich jak kartony, metal czy plastik. Praca odbywa się w systemie zmianowym.
Oferujemy
  • Stawkę podstawową 19-19,5 PLN/h netto;
  • bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem;
  • zakwaterowanie firmowe w cenie 75 Zl tygodniowo;
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu w krótkim czasie;
  • pośrednictwo wizowe dla obcokrajowców.