Operator linii produkcyjnej (Sandomierz)
  • Rzeszów

  • 16.03.2023

  • Wynagrodzenie: 18 PLN/h

  • Umowa O Prace

Agencja pracy obecnie poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko: Operator linii produkcyjnej  w fabryce szyb samochodowych. Miejsce pracy: Sandomierz.
Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
  • zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • chęci do poznawania nowoczesnych technologii;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • punktualności;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn.
Zadania na stanowisku:
  • prace przy produkcji szyb samochodowych;
  • obsługa linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn i urządzeń;
  • kontrola jakości produktu.
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna;
  • system wzrostu wynagrodzeń;
  • dodatki za pracę zmianową;
  • dodatki świąteczne;
  • dofinansowanie do wakacji;
  • ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna;
  • możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE);
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
  • dostęp do darmowej platformy językowej;
  • szkolenia dostosowane do zakresu obowiązków.