Stocznia remontowa: ślusarz spawacz
  • Gdańsk, Gdynia

  • 03.10.2022

  • Wynagrodzenie: 25 PLN/H

Praca dla ślusarza i spawacza (  pracownik z doświadczeniem ) w Stoczni Remontowej, Miejsce pracy - Gdańsk, Gdynia. Praca na podstawie paszportu biometrycznego, kto przyjechał do Polski przy pomocy dowodu osobistego i posiada on paszport zagraniczny (ale nie występuje pieczątka wjazdu) dla oficjalnego zatrudnienia takich osób w Polsce potrzebny jest PESEL.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe;
  • chęci do pracy.
Zadania:
  • spawanie konstrukcji stalowych na terenie stoczni;
  • wykonanie i montaż konstrukcji wyposażenia - podłóg, szalunków, relingów, fundamentów, zabudów oraz innych elementów;
  • remonty włazów.
Oferujemy:
  • Polską Umowa Zlecenie;
  • zakwaterowanie za darmo;
  • dowóz z kwatery na stocznie za darmo;
  • atrakcyjne zarobki od 25 PLN/H netto.