You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Praca dla mezczyzn z Ukrainy: Pracownik produkcji, Ocynkownia w Częstochowie
  • Częstochowa

  • 11.03.2023

  • Wynagrodzenie: 18-21 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Firma rekrutacyjna z Ukrainy zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik produkcji, Ocynkownia.
Praca w Częstochowie od zaraz, pracodawca wymaga zdolności manualnych.
Zakres obowiązków:
  • systematyczne wykonywanie zadań i czynności niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego;
  • realizacja poleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją stanowiskową;
  • przygotowanie wyrobow do cynkowania;
  • praca polega na zawieszaniu metali na metalowych hakach;
  • dbanie o zapewnienie wysokiej jakości produktu;
  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt.
Możemy Ci zaoferować:
  • Umowa Zlecenie bez pośredników;
  • przyjazną kulturę organizacyjną i atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18-21 PLN/H netto+ premie miesięczne;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • cena wynajmu mieszkania 350 Pln/m.

Ubieganie się o pracę