Oferty pracy w magazynie spożywczym dla Ukraincow
  • Warszawa

  • 15.11.2023

  • Wynagrodzenie: 21 PLN/h

Praca w Polsce dla Ukraińców i Białorusinów, praca dla Ukrainek na zaproszenie. Agencja Pracy Tymczasowej Personal Progres poszukuje pracowników na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kampinos (okolice Warszaw).
Obowiązki:
  • Pakowanie, rozkładanie;
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanera;
  • Przyjmowanie towaru na magazyn;
  • Relokacja towaru w wyznaczonych sekcjach.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trójzmianowym;
  • Podstawowa znajomość komputera;
  • Punktualność, zaangażowanie, motywacja do pracy.

Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • Stabilne zatrudnienie (możliwość przejścia pod firmą po 6 miesiącach), Atrakcyjne wynagrodzenie - od 21 Zl netto, premie miesięczne oraz kwartalne;
  • Dodatek do godziny nocnych;
  • Opieki i pomoc koordynatora;
  • cena wynajmu mieszkania 200 Pln/m.