You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pracownik budowlany w fabryce prefabrykatow betonowych
  • Opole

  • 28.03.2024

  • Wynagrodzenie: 22-23 PLN/h

  • Umowa O Prace

Poszukuję pracownika do prac w fabryce prefabrykatow betonowych (Strzelce Opolskie).
Firma rekrutacyjna z Ukrainy poszukuje do pracy pracowników budowlanych z Ukrainy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie na budowie;
  • doświadczenie na stanowisku cieśla-zbrojarz / szalunki systemowe, prefabrykaty zbrojarskie.
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie formy betonowej,
  • montaż zbrojenia;
  • wylewki betonowe;
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP.
FIRMA OFERUJE:
  • wynagrodzenie netto - od 22-23 PLN/h netto;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • firma zapewnia dojazd na budowę;
  • pomoc w organizacji przejazdu;
  • stałe zatrudnienie Umowa O Prace;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • cena wynajmu mieszkania 400 Pln/mies;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ubieganie się o pracę