Praca przy zbiorze grzybów
  • Łódź

  • 13.03.2024

  • Wynagrodzenie: 20 PLN/H

Praca sezonowa dla kobiet z Ukrainy w gospodarstwie rolnym, agencją pracy Personal Progres sp. z o.o.
oferujemy pracę w pieczarkarni przy zbiorze grzybów:
  • Pracownik zbioru grzybów.
Praca w nowoczesnych klimatyzowanych halach. Mile widziane doświadczenie.
Miejsce pracy: Buczek.
Twoje obowiązki:
  • ręczny zbór grzybów;
  • układanie grzybów w skrzynkach;
  • realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości;
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oczekujemy:
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • silnej motywacji do podjęcia stałej współpracy;
  • praca z paszportem biometrycznym.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 20 PLN/H netto;
  • umowa zlecenie;
  • praca z darmowym mieszkaniem;
  • zorganizowane dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem(wiza pracownicza sezonowa);
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu.