Fabryka silników benzynowych i wysokoprężnych w Opolu
  • Opole

  • 29.12.2023

  • Wynagrodzenie: 20-23,5 PLN/H

Praca na produkcji dla ukraińców, fabryka części samochodowych w Opolu zatrudni od zaraz ukraińców. Fabryka produkuje baterie, produkcja silników samochodowych. Ogłoszenie pracy na podstawie paszportu biometrycznego w Polsce przy montażu komponentów.

Zawód:
  • pozostali operatorzy maszyn do produkcji części samochodowych.
Zakres obowiązków:
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac na linii produkcyjnej - produkcja silników benzynowych i wysokoprężnych, a także baterii do samochodów;
  • montaż komponentów, selekcjonowanie i pakowanie części;
  • konieczne będzie kontrolowanie jakości produktów i procesów produkcyjnych.

Oferujemy Ci:
  • wynagrodzenie 20-23,5 PLN/H netto;
  • umowa zlecenie;
  • cena wynajmu mieszkania 350 Pln/mies;
  • zniżki na posiłki;
  • pracę 2-zmianową po 8-12h;
  • możliwość pobierania zaliczek.