Pracownik pralni w Jeleniej Górze
  • Poznań

  • 08.01.2024

  • Wynagrodzenie: 21 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Szukasz nowej pracy w Polsce?
Poszukujemy osoby do pracy w pralni. Praca dla ukraińców Luboń na stanowisku:
POMOCNIK W PRALNI.

Zakres obowiązków:
  • proste prace pomocnicze w pralni;
  • obsługa urządzeń pralniczych;
  • kontrola jakości;
  • prasowanie na żelazkach parowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie cudzoziemca na umowę zlecenie;
  • Stawka: 21 PLN/H netto;
  • Pomoc koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
  • Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę;
  • Gwarancje odprowadzania składek;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności(wiza pracownicza do Polski z Ukrainy,oświadczenie dla pracownika z Ukrainy,zezwolenie dla cudzoziemca na pracę).
  • Zatrudnienie pracownika z Kazachstanu, Azerbejdżanu, Turkmenistanu, Tajikistan & Kyrgyzstan,Białorusi, Moldova, Ukrainy.