Oferta pracy dla Ukraincow: Lekka praca na magazynie Swarzędz
  • Poznań

  • 20.03.2024

  • Wynagrodzenie: 22,36-27,7 PLN/H

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. oferujemy zatrudnienie zarówno osobom młodym, jak i tym w starszym wieku. W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier. Praca od 29 kwietnia 2024.
Zadania:
  • Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru w magazynie;
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów;
  • Oznaczanie kartonów i metkowanie produktów;
  • Przygotowywanie zamówień oraz sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów;
  • Załadunek zamówień do aut dostawczych;
  • Obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego;
  • Sprawdzanie stanów magazynowych – kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu Umowa Zlecenie na paszporcie biometrycznym;
  • wynagrodzenie zawsze na czas 22,36-27,7 PLN/H netto (podstawa+premia 400 PLN/mies);
  • wsparcie w procesie adaptacji;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.