Oferty pracy w Polsce od lutego 2022: pracownik w magazynie z odzieżą
  • Goleniów

  • 08.01.2024

  • Wynagrodzenie: 23,5 PLN/h

Praca Dla Ukraincow w Goleniów na sierpien/wrzesien 2022-pracownik w magazynie z odzieżą. Nasz Klient, który posiada magazyn odzieży w miejscowości Goleniów, poszukuje kandydatów, którzy będą zajmowali się sortowaniem odzieży używanej.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Załadunek, rozładunek towarów, praca ze skanerem;
  • Pakowanie / metkowanie odzieży i innych asortymentów;
  • Przeliczanie i kompletacja zamówień.
Od kandydatów oczekujemy:
  • odpowiedzialności i uczciwości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładności, sumienności i rzetelności.
Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet szkoleń;
  • pozytywną atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych;
  • platformę benefitową w tym kartę Multisport.