You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Praca dla kierowcy z Ukrainy:operatorów koparek
  • Warszawa

  • 20.06.2022

  • Wynagrodzenie: 25-26 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. zatrudni chętnych do pracy i przyuczenia w zawodzie - operatorów koparek i koparko-​ładowarek, praca dla kierowcy z Ukrainy. Sytuacja związana z poszukiwaniem pracy w Polsce nie wygląda najlepiej, największy deficyt męskiej siły roboczej można zaobserwować w zakresie budowlanym. Praca Wrszawa z językiem ukraińskim - szukam pracownikow z Ukrainy ktorzy już są w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa koparki.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe jako operator koparki w pracach ziemnych;
  • Mile widziane osoby w wieku 20-55 lat.
OFERUJEMY:
    Atrakcyjne wynagrodzenie w zależnosci od doświadczenia, umiejętności zawodowych 25-26 PLN/h netto;
  • Zorganizowane zakwaterowanie (pokój jednoosobowy lub mieszkanie).

Ubieganie się o pracę