Pracownik budowlany w okolicach Slupska
  • Słupsk

  • 10.04.2023

  • Wynagrodzenie: 17-20 PLN/H

Agencja pośrednictwa pracy  z Ukrainy poszukujemy pracowników do pracy na budowie. Praca w małych brygadach.Praca glownie na terenie Kobylnicy. Firma budowlana szukam pracowników z Ukrainy ktorzy już są w Polsce.
Wymagania:
  • umiejętności wiązania zbrojenia;
  • znajomość zbrojarskiego rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • montaż zbrojenia;
  • układanie mieszanki betonowej( fundament, murowanie, wieńce);
  • wykończenia wnetrz.
Oferujęmy:
  • Umowa Zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności ( od 17 do 20 PLN na godzinę);
  • nowe ubranie robocze;
  • możliwe zaliczki tygodniowe;
  • rozliczenie z godzin raz w miesiącu;
  • pośrednictwo wizowe.
Praca z darmowym zakwaterowaniem.