Praca dla mężczyzny z Ukrainy: obsługa urządzeń produkcyjnych w fabryce papieru i tektury
  • Opole

  • 03.12.2023

  • Wynagrodzenie: 18,5-23,5 PLN/H

Fabryka papieru i tektury w Nysie poszukuje pracowników z Ukrainy: obsługa urządzeń produkcyjnych.
Pracodawca przyjmie do pracy pracowników z Ukrainy ktorzy już są w Polsce. Na temat wszystkich wakancji udzielamy szczegółowych informacji w tym dotyczących warunków pracy (odzież robocza, pomóc medyczna, zakwaterowanie i przejazd na miejsce robocze).
WYMAGANIA:
  • pełna biometria (90 dni) lub wiza pracownicza, cudzoziemiec z Kartą Polaka, zatrudnianie cudzoziemca z czasową kartą pobytu.
Zakres obowiązków:
  • Operator maszyn do produkcji papieru i tektury;
  • nadzór i kontrola procesu produkcji papieru;
  • pracownik linii produkcyjnej - pakowacz tektura i produkty celulozowe.
ZAPEWNIAMY:
  • Umowa Zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18,5-23,5 netto/godzinę;
  • możliwość nadgodzin;
  • możliwość zaliczek;
  • cena wynajmu mieszkania - 250 Pln/mies;
  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.