You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zatrudnienie Ukraińców do pracy w fabryce czesci samochodowe w Radomierzu
  • Jelenia Góra

  • 27.03.2024

  • Wynagrodzenie: 5162 zl netto

  • Umowa O Prace

Zaklad produkcji czesci samochodowe (producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego w Radomierzu ) poszukuje osób na niżej wymienione stanowiska:
  • pracownik produkcji . Fabryka plastików.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych;
  • dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi.
Twój Profil:
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowa O Prace;
  • cena wynajmu mieszkania 500 Pln/mies;
  • praca w systemie zmianowym 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00;
  • pensja ustalana indywidualnie w zależności od umiejętności od 5162 zl netto + bonus.

Ubieganie się o pracę