You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pakowacz w fabryce kosmetyków
  • Wolsztyn

  • 02.09.2022

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Producent kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych w Wolsztynie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pakowanie kosmetyków w opakowania zbiorcze oraz zestawy. agencja pośrednictwa pracy dla Ukraińców Personal Progres z pewnością pomoże ci znaleźć odpowiednią pracę. Praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, małżeństwa.
Wymagania:
  • Zaświadczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych.
Opis stanowiska pracy:
  • Pakowanie kosmetyków w opakowania zbiorcze oraz zestawy;
  • foliowanie, przygotowanie towarów do wysyłki;
  • przepakowywanie zgodnie z określonymi zasadami;
  • dbałość o jakość.
Oferujemy:
  • Pełnoskładkową umowę zlecenie;
  • praca w porze nocnej;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • wynagrodzenie na poziomie 16 zł netto/h;
  • zakwaterowanie 360 Pln/m.

Ubieganie się o pracę