You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Praca dla kobiet z Ukrainy: montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych do pociągów
  • Koszalin

  • 28.10.2022

  • Wynagrodzenie: 15,15 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Praca w Białogardzie dla ukraińek, praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów, jest to oferta pracy długoterminowej. Producent kabli pilnie poszukuje pracowników produkcji - nie wymagamy doświadczenia.
Obowiązki:
    • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym;
    • montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych do pociągów;
    • drobne prace montażowe ( odizolowanie kabli, itp.);
    • umieszczanie kabli w maszynie, która je otwiera;
    • praca manualna;
    • utrzymanie czystości w miejscu pracy;
    • realizacja innych procesów związanych z produkcją.
Pracując u nas zyskujesz:
  • Umowa Zlecenie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet benefitów pracowniczych ( karnety do kina, siłowni, gabinetów fizjoterapii, itp.);
    Od 15,15 PLN/H netto;
  • Bony świąteczne, upominki okolicznościowe;
  • Ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny;
  • Praca z darmowym zakwaterowaniem.

Ubieganie się o pracę