Oferty pracy dla pracowników z Ukrainy - Electropoli Poland
  • Nowa Sól

  • 24.02.2024

  • Wynagrodzenie: 23,01-27,7 PLN/H

Firma rekrutacyjna z Ukrainy zatrudnia na stanowisko: Operator linii lakierniczej.
Electropoli Poland- to profesjonalny dostawca usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalne i zautomatyzowane linie lakiernicze z różnorodnym zakresem powłok ochronnych

OPIS STANOWISKA:
  • zakładanie detali na zawieszki;
  • zdejmowanie i pakowanie detali;
  • kontrola wizualna jakości detali;
  • realizacja planu produkcji na powierzonym stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych czynności związanych z zagadnieniami produkcji zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności manualne, dokładność oraz spostrzegawczość;
  • zaangażowanie i zdyscyplinowanie;
  • gotowość do pracy wielozmianowej.

FIRMA OFERUJE:
  • 23,01-27,7 PLN/H netto;
  • stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej;
  • konkurencyjne wynagrodzenie z bardzo atrakcyjnym systemem dodatków oraz benefitów;
  • możliwości awansu i rozwoju zawodowego.