Praca dla kobiet z Ukrainy w firmie Electrolux Siewierz
  • Siewierz

  • 02.12.2023

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/h

  • Umowa O Prace

Pracownik Produkcji - montaż sprzętu AGD w Siewierzu.

Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego dla Ukraińców, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 21702, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI
OBOWIĄZKI:
  • - obsługa maszyn produkcyjnych;
  • - montaż detali;
  • - pakowanie artykułów.
Oferujemy:
  • Umowa O Prace;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności - od 16 PLN/h netto;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia;
  • premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny:  możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach;
  • bezpieczne warunki pracy;
  • darmowy dojazd do pracy z innej miejscowości: Myszków, Zawiercie, Częstochowa, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.