Praca sprzątanie - utrzymanie czystości na terenie rynku
  • Warszawa

  • 16.03.2024

  • Wynagrodzenie: 20,03-21,03 PLN/H

Firma sprzątająca w Warszawie, zatrudni pracowników na stanowisko( firma oferuje kompleksowe usługi sprzątające na terenie w Mazowieckim ):  Osoba do sprzątania w Warszawie.
Praca dla ukraińców bez doświadczenia, agencja pracy Personal Progres - czekają na kandydatów, którzy już są w Polsce.
Wymagania:
  • - pracowitość;
  • - dokładność.
Twój zakres obowiązków:
  • Praca polega -  sprzątanie, utrzymanie czystości na terenie rynku;
  • pomocnik przy zamiataniu ulic;
  • sprzatanie terenu.
 Oferujemy:
  • Umowa Zlecenie;
  • 20,03-21,03 PLN/H netto;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • praca zmianowa: serwis dzienny  - 06.00-14.00;
  • profesjonalne szkolenie;
  • przyjazną atmosferę;
  • zapewniamy zakwaterowanie 600 Pln/m.