Monter paneli słonecznych - praca w Holandii od zaraz
  • Job in Netherlands

  • 15.07.2021

  • Wynagrodzenie: 1700 Euro/mies

Firma rekrutacyjna z Ukrainy Personal Progres poszukuje do współpracy osób na stanowisko: Monter instalacji fotowoltaicznych. Oferty pracy dla Ukraińców praca w Holandii.

Zadania:
  • -pomoc w montażu instalacji fotowoltaicznej;
  • -praca w kilkuosobowym zespole;
  • -wykonywanie pracy zarówno na gruncie, jak i na wysokości.

Oczekiwania:
  • -doświadczenie związane z wykonywaniem pracy fizycznej (budownictwo, dekarstwo);
  • -mile widziane doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych;
  • -zdolność do pracy na wysokości;
  • -zdolności techniczne;
  • -dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
  • -atrakcyjne warunki pracy od 1700 Euro/mies;
  • -niezbędne narzędzia pracy;
  • -zgraną, kilkuosobową ekipę;