You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Заробляйте подорожуючи
Заробляйте подорожуючи
Не вистачило коштів? – Не біда.

Подорожі, іноді вимагають достатньої трати коштів, але ж ніхто не відміняв заробіток подорожуючи. Можливість підзаробити є завжди, і навіть якщо ви відправились за кордон, і не розрахували витрат.

«Легальна робота в Польщі» пропонує вам чотири цікавих та цілком реальних методи заробити подорожуючи.


1.Відома чи не кожному студенту програма Work and Travel

Така програма дає можливість студентам покращити англійську мову і заробити у США. Нею можуть користуватись тільки студенти.

Для участі потрібно пройти співбесіду з консулом, взяти спеціальну довідку в університеті, оформити відповідну візу і міжнародний студентський квиток.

Здебільшого студенти відправляються для того, аби краще володіти англійською мовою, але можна й заробити, хоча дуже часто заробіток виходить не великим. Це пов’язано з тим, що вартість програми разом з перельотом покривається заробітком, тому в результаті виходить не багато. Але все ж, це можливість побачити «клаптик» світу, не витративши багато коштів.


2.Нелегальна робота в Польщі

І хоча, такий заробіток, ми не рекомендуємо. Адже він може вести за собою масу неприємностей. Але якщо ви опинились в Польщі без грошей, можете підзаробити на сезонних роботах, або ж домовитись за неофіційну працю на певний час у сфері послуг (це якщо володієте мовою).


3.Програма «О-Пер»

Відповідно до цієї програми, людина працевлаштовується нянькою в сім’ї. Така програма передбачає виїзд в Німеччину, для жінок до 30.

Вартість – 250 євро, разом з дорогою.

Потрачені кошти за програму, швидко вернуться, так як в тиждень ви зможете заробити 350-400 євро. І хоча для Німеччини це не так вже й багато, але враховуйте, що ви проживатимете в будинку, де будете працювати, харчі, оплата за комунальні послуги, страхування – все за рахунок сім’ї.

Ви можете брати повноцінні вихідні, і відправлятись у Францію чи Чехію, тобто подорожувати таким чином по країнах ЄС.


4.Організація турів

Тут все дуже просто. Якщо ви розумієтесь  у особливостях іноземної країни, вам буде не складно організувати тур на декілька днів.

Для цього потрібно тільки забронювати готель, мати на рахунку близько тисячі євро на двох подорожуючих та назбирати бажаючих для подорожі.

На таких турах, можна чимало заробити, тур-агенти відгукуються, що за два дні могли заробити за таку організацію близько семи тисяч гривень.

Це можливість подорожувати і заробляти, потрібно тільки зібрати необхідну кількість людей для туру.

Заробляти подорожуючи не так вже й складно, необхідно мати тільки бажання. Якщо такі методи подорожей вам не до вподоби то відкривайте Шенген візу, і подорожуйте просто так, тут тільки заробити не завжди вдастся. А якщо мета подорожі – заробіток, тоді Національна віза для вас, тут так чи інакше ви подорожуєте заробляючи.

Схожі статті