Praca w odlewni na produkcji czesci samochodowych
  • Bielsko-Biała

  • 03.04.2023

  • Wynagrodzenie: 19,2 PLN/h

  • Umowa O Prace

Zakład Produkcji Części Samochodowych w с poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: pracownik produkcji zatrudniony przy pracach odlewniczych. Praca dla mężczyzn na podstawie paszportu biometrycznego.
Opis stanowiska:
  • Praca w odlewni na produkcji czesci samochodowych;
  • Praca polega na produkcji (montaż, lakiernictwo, wtryski) części samochodowych;
  • Praca na linii produkcyjnej silników samochodowych,produkcji podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia;
  • Składanie części;
  • Kontrola jakości;
  • Obsługa maszyn.
W skład zakładu wchodzą wydziały:
  • - Wydział Skrzyń Biegów i E-mobilności;
  • - Wydział Bloków Silnika;
  • - Wydział Dużych i Średnich Komponentów Strukturalnych;
  • - Wydział Głowic Cylindrów;
  • - Narzędziownia;
  • - Utrzymanie Ruchu.
Oferujemy:
  • od 19,2 PLN/h netto;
  • umowę zlecenie z pełnymi składkami zus;
  • lekką pracę stojącą;
  • praca z darmowym zakwaterowaniem.