Praca dla malzenstwa: Operator maszyn do produkcji włókien stalowych
  • Rzeszów

  • 21.07.2022

  • Wynagrodzenie: 16,5-18,5 PLN/H

Praca dla malzenstwa z zamieszkaniem - jako pracownik obróbki metalu.
Agencja pracy dla Ukraińców Personal Progres specjalizuje się w delegowaniu personelu do fabryk obróbki metalu. Dla naszego klienta w Brzozowie ( producent włókna stalowego )pilnie poszukujemy pracownika.
Nazwa stanowiska:
  • pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle.
W celu podjęcia oficjalnej pracy Agencja udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej.
MILE WIDZIANE
  • Doświadczenie z pracy w obszarze produkcji.
Zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn do produkcji włókien stalowych;
  • obsługa automatycznej linii do produkcji drutów;
  • praca na hali produkcyjnej, kontroler jakości;
  • współpraca z zespołem.
Oferujemy:
Umowa Zlecenie;
od 16,5-18,5 PLN/H netto;
Rekrutacja online;
Zorganizowane zakwaterowanie.