Praca dla obywateli Ukrainy w Rhenus Logistics
  • Goleniów

  • 18.09.2023

  • Wynagrodzenie: 18,98-23,5 PLN/H

Rhenus Logistics w Łozienica poszukuje dodatkowych pracowników, praca w firmie logistycznej:
Magazynier/ka.Rhenus to wiodący dostawca usług logistycznych, który dostarcza znane marki. Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce na podstawie zezwolenia / oświadczenia. W celu podjęcia oficjalnej pracy firma rekrutacyjna udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Wymagania:
  • motywacja;
  • zaradność;
  • samodzielność.
OBOWIĄZKI:
  • 1) Pobranie towaru za pomocą skanera - pracownicy nie chodzą, poruszają się tylko po magazynie na ładowarce niskiego składowania, do której przymocowane są wózki, na których układane są określone towary.

  • 2) Pakowanie towarów - robot za blatem roboczym, na nogach. Drobne, nie ciężkie towary pakowane są przez kobiety w folię lub kartonik, przyklejają naklejki i skanowane, a następnie układane na linii. Mężczyźni pakują towary ponadgabarytowe (waga do 30 kg, ale rzadko) pakowane towary są układane na paletach.

  • 3) Wydawanie - mężczyźni są zaangażowani, palety z towarem są owijane folią stretch i przenoszone do strefy wydawania. Drobne towary wzdłuż linii wpadają bezpośrednio do ciężarówki, towary gabarytowe są ładowane za pomocą wózka widłowego.

  • 4) Odbiór towaru - towar układany jest na paletach, na towar naklejany jest indywidualny numer, praca wykonywana jest za pomocą skanera.

  • 5) Przyjęcie zwrotu - praca za blatem, kobiety wykonują, ocenia stan zwracanego pudełka (cała, lekko uszkodzona lub podlegająca wyrzuceniu), status jest wskazany w systemie.
Zarobki 18,98-23,5 PLN/H netto.
Cena wynajmu mieszkania 200 Pln/mies.