You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Operator maszyn do obróbki drewna
  • Ełk, Warszawa

  • 14.01.2023

  • Wynagrodzenie: 15-17,5 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. (licencja nr 21702) – Aktualnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku stolarz (produkcja mebli).
Pracownik w zakładzie stolarskim, produkcyjnym mebli kuchennych. Praca w branży meblarskiej. W zależności od potrzeb agencji, możliwe są różne lokalizacje: Suwałki, Ostrów Mazowiecka, Hajnówka.
Wymagania:
  • Uprawnienia, umiejętności: obsługa elektronarzędzi, zdolności manualne i poczucie estetyki;
  • Ważna będzie także wiedza z zakresu obsługi materiałów wykorzystywanych przy produkcji mebli.
Opis stanowiska:
  • produkcja mebli kuchennych;
  • inicjowanie usprawnień dotyczących produkcji;
  • operator wózka widłowego bez doświadczenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie tymczasowa na okres 3 miesiąca,
  • II zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00,;
  • wynagrodzenie 15-17,5 PLN/h netto;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • cena wynajmu mieszkania 350 Pln/mies.

Ubieganie się o pracę