Operator maszyn produkcyjnych w branży dodatków paszowych
  • Leszno

  • 19.08.2022

  • Wynagrodzenie: 16.6 PLN/H

Personal Progres firma doradztwa personalnego, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702, dla swojego klienta (firma w Chróścina, lider w branży dodatków paszowych dla zwierząt) poszukuje pracowników produkcji.
Jeśli Państwo są uchodźcami, to należy po przekroczeniu granicy zwrócić się do lokalnej administracji i potwierdzić swoją tożsamość i następnie otrzymać PESEL (odpowiednik ukraińskiego numeru identyfikacyjnego).
Bez wiekówki!
Zakres obowiązków:
  • granulowanie pasz;
  • obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, maszyn do pakowania, operator linii produkcyjnej;
  • rozładunek surowców do odpowiednich zbiorników;
  • kontrola jakości paszy granulowanej;
  • przygotowywanie do transportu.
Zarobki od 16.6 PLN/H netto.
Cena wynajmu mieszkania 250 Pln/m.