Pokojówka - sprzątaczka w hotelu Mielno
  • Koszalin

  • 11.03.2023

  • Wynagrodzenie: 17,50-22,8 PLN/H

Praca dla Ukrainek w Mielno z zakwaterowaniem: pokojowa - praca w hotelu nad morzem, pracownik działu utrzymania czystości. W celu podjęcia oficjalnej pracy Agencja udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej. Pracownik pilnie poszukiwany.
Wymagania:
  • Wysoki poziom kultury osobistej;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • ważny dowód osobisty + pesel lub paszport biometryczny.
Opis stanowiska:
  • sprzątanie w pokojach hotelowych, wymiana pościeli, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy.
Zapewniamy:
  • Umowa Zlecenie;
  • od 17,50-22,8 PLN/H netto;
  • darmowe zakwaterowanie oraz posiłki w trakcie pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora 24/7;
  • praca w wymiarze 50h/tyg+ możliwe nadgodziny,. 06:00-16:00; 08:00-18:00;14:00-23:00.