Praca na fabryce w Polsce dla ukraińców:Pracownik Produkcji Mrożonek
  • Bielawa

  • 19.10.2023

  • Wynagrodzenie: 16,5 PLN/H

Oferty pracy w Polsce dla ukraińców na produkcji w firmach produkcyjnych mrożonych warzyw, owoców. Firma specjalizuje się w przetwarzaniu, i pakowaniu zamrożonych produktów.

Opis stanowiska
  • Uzupełnianie maszyny w produkty mrożone typu: owoce, warzywa itp;
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy (spr. jakości produktów, ważność etykiety itp);
  • Sprawdzanie dostaw produktów;
  • Pakowanie zgodnie z zamówieniem z większych, zbiorczych opakowań do mniejszych;
  • Przygotowanie i zabezpieczenie gotowych produktów do dalszego procesu oraz transportu.

WYMAGANIA:
  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • Samodyscyplina oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • Punktualność, sumienność  oraz chęć do pracy;
  • Sprawność fizyczna.

OFERUJEMY:
  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie Umowa Zlecenie;
  • Od 16,5 PLN/H netto;
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy w tym badania sanitarno-epidemiologiczne;
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie  w komfortowych warunkach.