You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Montażysta rusztowań
  • Płock

  • 20.03.2022

  • Wynagrodzenie: 4000 PLN/mies

  • Umowa O Prace

Poszukiwany pracownik budowlany, praca w Płocku dla ukraińców na podstawie paszportu biometrycznego.
  praca na budowie, poszukujemy pracowników w zakresie montażu i demontażu rusztowania, zapewniamy zakwaterowanie, praca stała legalna.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na budowie;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie;
  • Ukraiński pracownik.
Twój zakres obowiązków:
  • Montaż, eksploatacja i demontaż rusztowań;
  • przygotowaniu podłoża pod rusztowania.
Oferujemy:
  • Umowa O Prace;
  • legalizacja pobytu dla Ukraińca na podstawie oświadczenia;
  • stawka 4000 PLN/mies;
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych rozliczane zgodnie z prawem pracy;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • praca z darmowym zakwaterowaniem.

Ubieganie się o pracę