You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Monter izolacji termicznych
  • Kutno, Zielona Góra

  • 28.11.2022

  • Wynagrodzenie: 21 Pln/h

  • Umowa Zlecenie

Praca dla Ukraińców na podstawie paszportu biometrycznego we wrocławiu:Monter izolacji termicznych. . Nie bierzemy kosztów za sporządzenie dokumentów - zatrudnienie Ukraińca na podstawie oświadczenia.
Obowiązki:
  • montaż / demontaż izolacji termicznej na budowanych i modernizowanych urządzeniach przemysłowych;
  • wykonywanie prac blacharskich;
  • wykonywanie izolacji termicznych ciepłochronnych zbiorników, kotłów.

Wymagania:
  • min. rok doświadczenia w pracy związanej z izolacją przemysłową;
  • rzetelność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w zakładach przemysłowych;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • – pracę w miłym środowisku;
  • – stabilne warunki zatrudnienia;
  • – atrakcyjne wynagrodzenie 21 Pln/h netto;
  • – transport i zakwaterowanie; 200 PLN/mies
  • – niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Ubieganie się o pracę