You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Kierowca Wózek Widlowy w Blonie
  • Błonie

  • 28.06.2022

  • Wynagrodzenie: 23 PLN/h

  • Umowa Zlecenie

Praca na magazynie dla operatorów wózka widłowego, firma rekrutacyjna Personal Progres obecnie dla naszego Klienta w Blonie poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik magazynu - operator wózka widłowego. Praca dla Ukraińców Mazowieckie, zatrudnienia kobiet lubmężczyzn - szukam pracownikow z Ukrainy ktorzy już są w Polsce.W celu podjęcia oficjalnej pracy Agencja udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej.

Operator/Operatorka Wózka Widłowego
Preferowane oczekiwania
  • Umiejętność prowadzenia wózków wysokiego składowania – uprawnienia na wózki widłowe UDT - wymóg konieczny.
Zakres zadań na stanowisku:
  • Wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towarów, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów);
  • praca na wózku widłowym oraz ze skanerem.

OPIS OFERTY:
  • poniedziałek – piątek, zmiany: ranna 07:00-17:00;
  • od 23 PLN/h netto;
  • cena wynajmu mieszkania 200 Pln/m.

Ubieganie się o pracę