Pracownik produkcji automotive w Rzeszowie
  • Rzeszów

  • 10.11.2023

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

  • Umowa O Prace

Praca przy produkcji czesci samochodowych w Jasionka( 10 km Rzeszów), praca w Rzeszowie dla ukraińców na produkcji.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowej;
  • Obróbka i kontrola jakości komponentów;
  • Konfekcjonowanie / pakowanie produktów;
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji.
WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy zmianowej 07:00-15:00; 15:00-23:00, 23:00-07:00
  • Punktualność i niezawodność
NASZA OFERTA:
  • 07:00-15:00; 15:00-23:00, 23:00-07:00 na pełny etat (min. 48 godz. tygodniowo) – docelowo stała współpraca lub możliwość przejścia z umowy agencyjnej na zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej;
  • Podstawowa stawka godzinowa 16 PLN/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min.3000 - 4000 PLN netto (na rękę) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania);
  • Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy;
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%), dodatek za pracę w niedzielę (+50%);
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne.