You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Захист прав українських працівників у Польщі
Захист прав українських працівників у Польщі
Польські роботодавці мають дотримуватись правил та норм, що стосуються співпраці з іноземними громадянами. Зокрема, на разі діє робота профспілки, яка створена у Польщі, задля того аби захищати права українських працівників.
Українські працівники, надіються на те, що профспілка дасть гарантії, щодо стандартів ставлення роботодавців до українських заробітчан.

Сьогодні у Польщі налічується близько 90% відсотків українських заробітчан, але не всі працюють за договором, в результаті такої роботи можуть виникнути проблеми, що найчастіше пов’язані з несплатою. За словами Петра Островського, що працює в міжнародному відділі OPZZ(об’єднання професійних спілок Польщі), іноземці доволі часто не розуміються в загальних правилах праці в Польщі і тому їх легко надурити. Тому все ж, таки якщо ви зібрались на роботу у цю країну, то не завадило б поцікавитись нормами праці, які будуть відповідати тій чи іншій роботі.
Вважають, що виникнення української профспілки у Польщі захистить наших працівників від небажаних проблем, які можуть виникнути під час роботи або в процесі пошуку праці. А це дає надії на те, що українських працівників менше дуритимуть.
Нагадаємо, що у Польщі достатня кількість вакансій, які пропонуються українським працівникам, зокрема для жінок, чоловіків, сімейних пар, а також для людей, що не мають досвіду роботи.


Схожі статті