You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Мені допомогла компанія з Харкова, фірма допомогла мені з парацевлаштуванням в Чехії. Допомогла знати правильну роботу, щоб мене не обманули http://job-in-europe.com.ua ! В перше я поїхав на роботу за границю у віці 18 років, працював я на будові! Потім вже працевлвштувався на вакансію менеджера!

Іван Слюсарчук

Рекламу від агенції побачила в газеті і звернулась до них. Уточнивши мій вік та досвід роботи, мені запропонували декілька вакансій в Польщі (бо я мала відкриту польську візу). Я працювала опікункою за людьми похилого віку. Чесно кажучи робота була не легка, але я була до цього готова. Дякую їм за чесність та за відповідальне ставлення до клієнтів

Василівна

Хочу подякувати Роману з фірми, який допоміг мені поїхати на роботу в Польщу на пакування печива. Так як я не володію польською мовою і досвіду роботи у мене як такого не було, то ця вакансія мені ідеально підійшла. Робота не важка і умови праці добрі. Тому дякую велике і звернуся до вас ще.

Інна Івано Франківськ

Я звернувся до даної агенції по рекомендаціях свого кума, який вже їхав від них на роботу в Польщу. Місць на тій роботі де він працював вже не було і мені запропонували роботу на укладання бруківки.
Заплатили мені так як і пообіцяли на початку і фото житла, які мені показували, відповідали також дійсності. Тепер мені роботодавець робить запрошення на роботу на рік, тому дякую за таку роботу і за допомогу.

Антон Страшок

Stokson... Butom. Это фабрика по производству пончиков. Не могу промолчать, сделать вид, что ничего не видела. Ужас в том, что украинские посредники зарабатывают на своих же. Не стесняясь. Просто в наглую. Обещают часы в начале договора. А потом ты просто перестаёш для них существовать. Часы, которые тебе обещали, просто исчезают. Фирма Grant serwis. ПОСРЕДНИКИ руслана, андрей.леся. Догонят и ещё раз обманут. Думайте!

Валентина

Ми з чоловіком робили в них чеські візи і їхали на роботу. Документи зробили нам майже в ті терміни, які обіцяли. Працювали ми на харчовій фабриці. Робота не важка і нам добре платили. Дякуємо за те, що завжди були з нами на зв’язку, бо ми їхали перший раз і трохи переживали.

Юрій і Юля Чишинський

Мене звільнили з моєї роботи в ресторані під час карантину і я вимушена була їхати на роботу в Польщу, щоб прогодувати сім'ю. Моя подруга колись їхала на роботу від даної фірми, тому я уточнила номер телефону і просила допомогти мені з роботою. Найбільше мені підійшла робота на пакуванні цукерок (робота була на конвеєрі). Роботодавець надав мені безкоштовне запрошення. Працювала я 12 годин в день, трохи було важкувато, але за неділю встигала відпочити. Я відпрацювала майже три місяці по біометрії і тепер роблю документи на візу, щоб знову повернутись на роботу.

Ольга Денис

Ми з чоловіком поїхали на роботу в теплиці на збір помідорів. Робота була досить важкою, але нас про це попередили. Ми були готові до всього, так як мали заробити кошти на навчання дочки. Пропрацювали два місяці і поїхали додому трохи відпочити, але роботодавець ще досі чекає на нас. Умови проживання були досить хороші і навіть давали безкоштовний обід, тому думаю що ми найближчим часом знову поїдемо на цю роботу. Велике дякую Сергію за те, що завжди з нами був на зв’язку і що запропонував нам саме цю вакансію.

Жолобко Яна

Знайшов я дану фірму через інтернет, мав спочатку сумніви, але хлопці з фірми мене повністю проконсультували, давали відповіді на всі мої запитання і я обрав вакансію на внутрішні роботи в Кракові, так як маю досвід роботи. Працюю зараз з гіпсокартоном та монтажем стель. Не скажу , що робота є легкою, але умови праці та зарплата мене повністю влаштовують. Тому дякую їм та рекомендую своїм знайомим.

Максим Макар

Оставить отзыв: