You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Я звернувся до даної агенції по рекомендаціях свого кума, який вже їхав від них на роботу в Польщу. Місць на тій роботі де він працював вже не було і мені запропонували роботу на укладання бруківки.
Заплатили мені так як і пообіцяли на початку і фото житла, які мені показували, відповідали також дійсності. Тепер мені роботодавець робить запрошення на роботу на рік, тому дякую за таку роботу і за допомогу.

Антон Страшок

Stokson... Butom. Это фабрика по производству пончиков. Не могу промолчать, сделать вид, что ничего не видела. Ужас в том, что украинские посредники зарабатывают на своих же. Не стесняясь. Просто в наглую. Обещают часы в начале договора. А потом ты просто перестаёш для них существовать. Часы, которые тебе обещали, просто исчезают. Фирма Grant serwis. ПОСРЕДНИКИ руслана, андрей.леся. Догонят и ещё раз обманут. Думайте!

Валентина

Ми з чоловіком робили в них чеські візи і їхали на роботу. Документи зробили нам майже в ті терміни, які обіцяли. Працювали ми на харчовій фабриці. Робота не важка і нам добре платили. Дякуємо за те, що завжди були з нами на зв’язку, бо ми їхали перший раз і трохи переживали.

Юрій і Юля Чишинський

Мене звільнили з моєї роботи в ресторані під час карантину і я вимушена була їхати на роботу в Польщу, щоб прогодувати сім'ю. Моя подруга колись їхала на роботу від даної фірми, тому я уточнила номер телефону і просила допомогти мені з роботою. Найбільше мені підійшла робота на пакуванні цукерок (робота була на конвеєрі). Роботодавець надав мені безкоштовне запрошення. Працювала я 12 годин в день, трохи було важкувато, але за неділю встигала відпочити. Я відпрацювала майже три місяці по біометрії і тепер роблю документи на візу, щоб знову повернутись на роботу.

Ольга Денис

Ми з чоловіком поїхали на роботу в теплиці на збір помідорів. Робота була досить важкою, але нас про це попередили. Ми були готові до всього, так як мали заробити кошти на навчання дочки. Пропрацювали два місяці і поїхали додому трохи відпочити, але роботодавець ще досі чекає на нас. Умови проживання були досить хороші і навіть давали безкоштовний обід, тому думаю що ми найближчим часом знову поїдемо на цю роботу. Велике дякую Сергію за те, що завжди з нами був на зв’язку і що запропонував нам саме цю вакансію.

Жолобко Яна

Знайшов я дану фірму через інтернет, мав спочатку сумніви, але хлопці з фірми мене повністю проконсультували, давали відповіді на всі мої запитання і я обрав вакансію на внутрішні роботи в Кракові, так як маю досвід роботи. Працюю зараз з гіпсокартоном та монтажем стель. Не скажу , що робота є легкою, але умови праці та зарплата мене повністю влаштовують. Тому дякую їм та рекомендую своїм знайомим.

Максим Макар

Всім привіт, мене звати Андрій. Я поїхав на роботу в жовтні від даної агенції на меблеву фабрику в м.Кемпно. Робота досить не важка, умови проживання також хороші, зарплату в листопаді вже отримав. Все про що розповідав Роман з фірми відповідало дійсності. Тому дякую, мій друг також тепер хоче їхати сюди на роботу.

Андрій Тамака

Працював через агенцію праці Personal Progres Як їхав дуже переживав чи не обмануть, тому що давали безплатно запрошення, хоч всі інші вимагали грошей наперед.

Працював через них на будівельній фірмі в Глівіце , платять 18 злотих чистими. Карантин мені дали безплатно і ні копійки з мене не списали, за документи оплатив 100 злотих, які повернули до зарплати.

Зарплату платили офіційну на карточку з 10 по 14 числа і навіть давали аванс.
Житло безплатно.

Там працює Пастух Іван, дуже досвідчений будівельник, завжди допоможе, все пояснить. Тому рекомендую. 1 людині не підійшла робота, його відразу перевели на інше місце роботи підсобником.

Бажаю їм успіху. Дякую. Бо знаєте, їдемо щоб заробити чесно і повернутись до дітей з грошима. Тому дякую що є ще на світі нормальні люди.

Макієнко Дмитро

Очень много свежих вакансий!

Игорь

Оставить отзыв: