You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Топ 10 рекомендацій, щодо роботи в Польщі для сімейних пар
Топ 10 рекомендацій, щодо роботи в Польщі для сімейних пар
Їхати на довгий час працювати без своєї половинки немає бажання? Тож у Польщі знайдеться робота, яка буде актуальною і для вас і для вашого супутника(супутниці). Але дуже часто подружжя стикається з такими проблемами, як невелика зарплата чи незадовільна обстановка для життя. Тож, пропонуємо вам топ 10 рекомендацій, що можуть допомогти спокійно відправитись за кордон і отримати все, що необхідно для заробітку і проживання.

1.Віза

Займайтесь оформленням документів на візу одночасно, це значно зменшить ризик відмови. У консульстві з позитивом ставляться, до пар, які бажають відправитись на роботу в Польщу разом. Адже це означає, що малоймовірне нелегальне працевлаштування.

2.Шукайте роботу заздалегідь

Якщо навіть одній особі, буде складно знайти роботу по прибуттю за кордон, то що вже говорити, коли ви удвох. Тому займіться пошуком роботи попередньо, адже це можливість обрати бажану вакансію, яка буде підходити обом і відповідно, домовитись з роботодавцем про умови. Якщо все буде узгоджено з обох сторін, то надішлють запрошення. Нагадаємо, що на основі запрошення, робиться Національна віза, яка передбачає легальну роботу в Польщі.

3.Роботу на одній фірмі для двох, шукати не обов’язково

Тобто, якщо ви вирішили їхати разом за кодон, то пам’ятайте про те, що робота, яку пропонують парам, не є високооплачувана. Здебільшого, це праця середньої важкості, на фабриках чи сезонні роботи. Таким шляхом ви багато не заробите. Так як у чоловіків дещо більша заробітна плата від жінок, і відповідно умови, що не будуть доречними для прекрасної частини людства.

4.Обираємо абсолютно різні вакансії

Тож, найоптимальніший варіант – це працювати разом порізно. Тобто варто просто підшукати роботу у різних організаціях, але так щоб їхнє місцезнаходження було відносно поряд, тоді ви зможете жити разом, але працювати на різних роботах. Цей варіант, дозволить заробити більшу кількість коштів.

5.Питання житла

Хто вже неодноразово їхав за кордон працювати, знає, що дуже часто заробітчани живуть або у гуртожитку, або ж їм виділяють кімнати на декількох людей. Тож перед тим як їхати, домовтесь про окрему кімнату для двох. Можливо, це буде потребувати додаткових коштів, але спільне на всіх житло теж не варіант.

6.Самостійний пошук кімнати

Якщо ж вам не вдалось домовитись з роботодавцем про кімнату, а робота влаштовує на всі 100%, тоді є сенс шукати житло самостійно. Якщо ви у невеличкому місті, то вам таке задоволення не обійдеться дорого. Приблизно, це буде 700-800 злотих, плюс – мінус.

7.Одна фірма – різні посади

Ще одним варіантом непогано заробити удвох є працевлаштування в одній компанії, але на різних посадах. Тоді і бачитиметесь часто, і жити будете разом, і власне, робота буде прийнятна як і для чоловіка, так і для жінки.

8.Звертайтесь до професіоналів

Пошук роботи – справа клопітка, а пошук роботи за кордоном – клопітка удвічі. Тому краще не займайтесь самодіяльністю, це може закінчитись ненадійним працівником чи взагалі нічим не закінчитись, більше того, навіть не початись. Просто-на-просто не вдастся підшукати бажаної роботи. Тому якщо ви їдете вперше, і не знаєте з чого почати, краще звертайтесь до посередників.

9.Будьте уважними

Працюючи з фірмами-посередниками, звертайте увагу на все. Адже сьогодні діє дуже багато шарлатанів, а співпраця з такими людьми, ні до чого доброго ще не приводила.

Тому читайте відгуки, шукайте інформацію, та без впевненості у надійному посередництві, краще взагалі не співпрацюйте з такими людьми.

10.Робота

Якщо ж ви найшли достойного посередника , домовились про бажану роботу і відкрили візу. Тоді вам залишається тільки перетнути кордон і працювати. Пам’ятайте, що від вашої ефективності праці, часто залежить ставлення роботодавця та можливо, і підвищення зарплатні. Тому радимо, проявити себе у кращих ваших сторонах.

Схожі статті