You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

У нас на фірмі всі задоволені роботою, є нюанси по житлу, але взагальному плюс мінус те шо очікував від роботи на заводі lg в млаві, наступний раз планую їхати дальше Польші

Іван Волошин

Приїхав на роботу в Новий Сонч, здав тест, підписав договір і працюю 7 днів. Покишо всім задоволений, роботодавець запевнив що кращих працівників візьме на роботу в Францію

Василь Стехнович

Відгук про надану інформацію щодо роботи на колії позитивний! Все згідно домовленостей, зарплата 18 злотих, дають обід якшо робимо більше 11 годин. Бувають дні шо цілий день стою біля екскаватора, фізично не тяжка взагальному роботу, за квітень напрацював 230 годин.

Євген Боровий

Oleksii Borovskoi (@migranthow) шахрай та обманщик не робіть в нього візи та карти побиту він Вас кине 100%

Yurii

Мені допомогла компанія з Харкова, фірма допомогла мені з парацевлаштуванням в Чехії. Допомогла знати правильну роботу, щоб мене не обманули http://job-in-europe.com.ua ! В перше я поїхав на роботу за границю у віці 18 років, працював я на будові! Потім вже працевлвштувався на вакансію менеджера!

Іван Слюсарчук

Рекламу від агенції побачила в газеті і звернулась до них. Уточнивши мій вік та досвід роботи, мені запропонували декілька вакансій в Польщі (бо я мала відкриту польську візу). Я працювала опікункою за людьми похилого віку. Чесно кажучи робота була не легка, але я була до цього готова. Дякую їм за чесність та за відповідальне ставлення до клієнтів

Василівна

Хочу подякувати Роману з фірми, який допоміг мені поїхати на роботу в Польщу на пакування печива. Так як я не володію польською мовою і досвіду роботи у мене як такого не було, то ця вакансія мені ідеально підійшла. Робота не важка і умови праці добрі. Тому дякую велике і звернуся до вас ще.

Інна Івано Франківськ

Я звернувся до даної агенції по рекомендаціях свого кума, який вже їхав від них на роботу в Польщу. Місць на тій роботі де він працював вже не було і мені запропонували роботу на укладання бруківки.
Заплатили мені так як і пообіцяли на початку і фото житла, які мені показували, відповідали також дійсності. Тепер мені роботодавець робить запрошення на роботу на рік, тому дякую за таку роботу і за допомогу.

Антон Страшок

Stokson... Butom. Это фабрика по производству пончиков. Не могу промолчать, сделать вид, что ничего не видела. Ужас в том, что украинские посредники зарабатывают на своих же. Не стесняясь. Просто в наглую. Обещают часы в начале договора. А потом ты просто перестаёш для них существовать. Часы, которые тебе обещали, просто исчезают. Фирма Grant serwis. ПОСРЕДНИКИ руслана, андрей.леся. Догонят и ещё раз обманут. Думайте!

Валентина

Zostaw komentarz