You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ми з чоловіком робили в них чеські візи і їхали на роботу. Документи зробили нам майже в ті терміни, які обіцяли. Працювали ми на харчовій фабриці. Робота не важка і нам добре платили. Дякуємо за те, що завжди були з нами на зв’язку, бо ми їхали перший раз і трохи переживали.

Юрій і Юля Чишинський

Мене звільнили з моєї роботи в ресторані під час карантину і я вимушена була їхати на роботу в Польщу, щоб прогодувати сім'ю. Моя подруга колись їхала на роботу від даної фірми, тому я уточнила номер телефону і просила допомогти мені з роботою. Найбільше мені підійшла робота на пакуванні цукерок (робота була на конвеєрі). Роботодавець надав мені безкоштовне запрошення. Працювала я 12 годин в день, трохи було важкувато, але за неділю встигала відпочити. Я відпрацювала майже три місяці по біометрії і тепер роблю документи на візу, щоб знову повернутись на роботу.

Ольга Денис

Ми з чоловіком поїхали на роботу в теплиці на збір помідорів. Робота була досить важкою, але нас про це попередили. Ми були готові до всього, так як мали заробити кошти на навчання дочки. Пропрацювали два місяці і поїхали додому трохи відпочити, але роботодавець ще досі чекає на нас. Умови проживання були досить хороші і навіть давали безкоштовний обід, тому думаю що ми найближчим часом знову поїдемо на цю роботу. Велике дякую Сергію за те, що завжди з нами був на зв’язку і що запропонував нам саме цю вакансію.

Жолобко Яна

Знайшов я дану фірму через інтернет, мав спочатку сумніви, але хлопці з фірми мене повністю проконсультували, давали відповіді на всі мої запитання і я обрав вакансію на внутрішні роботи в Кракові, так як маю досвід роботи. Працюю зараз з гіпсокартоном та монтажем стель. Не скажу , що робота є легкою, але умови праці та зарплата мене повністю влаштовують. Тому дякую їм та рекомендую своїм знайомим.

Максим Макар

Всім привіт, мене звати Андрій. Я поїхав на роботу в жовтні від даної агенції на меблеву фабрику в м.Кемпно. Робота досить не важка, умови проживання також хороші, зарплату в листопаді вже отримав. Все про що розповідав Роман з фірми відповідало дійсності. Тому дякую, мій друг також тепер хоче їхати сюди на роботу.

Андрій Тамака

Працював через агенцію праці Personal Progres Як їхав дуже переживав чи не обмануть, тому що давали безплатно запрошення, хоч всі інші вимагали грошей наперед.

Працював через них на будівельній фірмі в Глівіце , платять 18 злотих чистими. Карантин мені дали безплатно і ні копійки з мене не списали, за документи оплатив 100 злотих, які повернули до зарплати.

Зарплату платили офіційну на карточку з 10 по 14 числа і навіть давали аванс.
Житло безплатно.

Там працює Пастух Іван, дуже досвідчений будівельник, завжди допоможе, все пояснить. Тому рекомендую. 1 людині не підійшла робота, його відразу перевели на інше місце роботи підсобником.

Бажаю їм успіху. Дякую. Бо знаєте, їдемо щоб заробити чесно і повернутись до дітей з грошима. Тому дякую що є ще на світі нормальні люди.

Макієнко Дмитро

Очень много свежих вакансий!

Игорь

Відкривали візу під час карантину, дякую за допомогу в оформленні документів на півроку.Рекомендую

Олег Дидик

Поїхала на Роботу в Варшаву, на фірму їхала одну а виявилося що працюємо через посредників тобто агенство,працювали від Safe Clean, Clean Add наші керівники -посредники Пшемислав, Сильвія, Радек, Артур і ще наш українець Діма Торгин з Житомира!!!! Запам’ятайте ці імена і не ведіться, я тільки витратила візу марно, роботи постійної не було доводилося їздити по цілій Варшаві, а коли отримувати виплату то суми вирахувань були нереальні, а пояснень що і за що ніхто не давав!!!! Інколи роботи не було, і доводилося сидіти вдома а гроші за квартиру треба платити, мої знайомі пішли з фірми але гроші їм не виплатили та ще й погрожували!!Зараз вони відкрили фірму в Києві, так ось хочу Застерегти, тікайте чим дальше від таких шахраїв

Василь Слава

Zostaw komentarz