Praca spawacz mag 135 Wysoka, Slaskie
  • Międzyrzec Podlaski

  • 15.02.2021

  • Wynagrodzenie: 20-24 Zl

Agencja pracy tymczasowej dla ukraińców Personal Progres poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: SPAWACZ MAG-135.
Miejsce pracy:  Nowy Slawacinek, 10 km Miedzyrzec Podlaski.

Opis stanowiska
  • Wykonywanie spawania metodami MAG 135/136;
    Spawanie stali czarnej metodą MAG;
  • Przygotowywanie materiałów do spawania;
  • Obsługa urządzeń i sprzętu do spawania.

Wymagania
Spawanie konstrukcji stalowych metodą (MIG/MAG);
Znajomość rysunku technicznego;
Doświadczenie min. 1 rok na produkcji.

Jakich kandydatów poszukujemy?
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku spawacza.
  • Znajomość rysunku technicznego (dokumentacji technicznej).
  • Ukończone ponadpodstawowe kursy spawania w metodach MAG lub/i TiG, elektroda.
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze w przypadku ich braku pomożemy Ci odnowić/zdobyć uprawnienia.

Oferujemy
    Praca na projektach zagranicznych oraz krajowych;
  • Rodzaj zatrudnienia - Umowa zlecenie;
  • Zakwaterowanie;
  • Możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji;
  • Miejsce pracy, jest uzależnione od aktualnych potrzeb na realizowanych projektach.