Praca w Czechach. Przyjmiemy spawaczy CO2
  • Jobs in Czech republic

  • 24.02.2021

  • Wynagrodzenie: 130 - 200 Cron Cz

  • Pracovní Smlouva

Agentura agencja pracy dla Ukraińców w Czechah poszukuje pracownikow: Spawacz Aluminium. Praca fizyczna w Czechach od zaraz.

 Do aplikowania zapraszamy także Kandydatów z mniejszym doświadczeniem i poziomem wykształcenia, aby spróbowali swoich sił w dziale produkcyjnym.

Zadania i obowiązki:
  •  spawanie elementów metalowych (MAG/MIG CO 2);
  •  spawanie części aluminiowych;
  •  efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami;
  •  narzędziami iurządzeniami, utrzymanie czystości stanowiska pracy.

Wymagania:
  •  wykształcenie odpowiednie do rodzaju stanowiska doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dokładność, sumienność odpowiedzialność;
  • mile widziane aktualne certyfikaty, na miejscu będą robione próbki.

 Oferujemy:
  • Pracovní Smlouva;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • pomoc w rozwoju zawodowym (możliwość zdobycia lub poszerzenia uprawnień);
  • benefity socjalne (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny).

Spawacz Czechy zarobki - 130 - 200  130 - 200 Cron Cz netto/h.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.