Operator Produkcji (BEZ DOŚWIADCZENIA), Biskupice Podgórne LG
  • Wrocław

  • 26.04.2021

  • Wynagrodzenie: 13,83 zl

Agencja pracy dla ukraińców Personal Progres poszukujemy osób do pracy przy zbieraniu zamówień.
Start: OD ZARAZ Oferta na dłuższy okres czasu RÓWNIEŻ DLA PAR! Opis oferty: Skanowanie, pakowanie i zbieranie zamówień. Zatrudnienie pracownika z Ukrainy bez wizy.

Obowiązki:
  • Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należała obsługa maszyn i urządzeń.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie;
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • Mile widziana znajomość programów gospodarki magazynowej;
  • Umiejętność obsługi ręcznego wózka paletowego;
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).

Firma oferuje:
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę na pełny etat na Umowa Zlecenie.