Pielęgnacja krzaków truskawek
  • Kąty Wrocławskie

  • 26.05.2022

  • Wynagrodzenie: 18 PLN/h

Dam prace dla uchodźców do sezonowej pracy - praca bedzie sie zaczynac od 20 kwietnia 2 osoby do pielęgnacji truskawek  - stawka godz 18 zl , zbiory truskawek bedzie sie zaczynal na koniec maja 8 osob praca na akord,2,50 od lubianki z szypulką. Praca dla kobiet z Ukrainy na podstawie ukraińskiego dowódu osobistego lub ID-karta  + PESEL. Praca w Kątach Wrocławskich i okolicy.
Opis stanowiska:
  • praca przy sadzeniu truskawek;
  • oczyszczanie sadzonek
  • sortowanie i pielęgnacja krzaków truskawek;
  • przygotowywanie roślin do zbioru;
  • pracownik polowy- zbiór truskawek.
Oferujemy:
  • praca bez znajomości języka i doświadczenia po umowie zlecenie;
  • praca z dużą ilością godzin;
  • praca dla Ukrainki z darmowym zakwaterowaniem plus warzywa;
  • zezwolenie na pracę sezonową dla kobiet z Ukrainy.