Praca w Czechach dla ukraincow TOYOTA AUTOMOTIVE
  • Jobs in Czech republic

  • 01.02.2021

  • Wynagrodzenie: 130 kč/h

  • Pracovní Smlouva

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Czechach przy produkcji czesci samochodowych TOYOTA AUTOMOTIVE . Ogłoszenie z fabryki w Klášterec nad Ohří  bez znajomości języka. Branża Automotive.

Pracownik produkcji/pakowacz drobnych części i gadżetów samochodowych.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za
  • praca na produkcji;
  • kontrola materiału;
  • montowanie części samochodowych.

Oferujemy
  • Pracovní Smlouva;
  • Organizację zakwaterowania;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 130 kč/h;
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny;
  • Zdalne załatwienie formalności;
  • Wsparcie koordynatora z Ukrainy.

Wymagania:
  • doswiadczenie w pracy na zautomatyzowanej linii produkcyjnej;
  • zdolności manualne.