Operator maszyny do laminacji folii
  • Radom

  • 27.09.2022

  • Wynagrodzenie: 16,5 PLN/H

Obecnie dla swojego klienta poszukujemy kandydatow z Ukrainy do pracy w międzynarodowej firmy produkcyjnej. Lokalizacja Wilczkowice Górne. Profil Firmy: Zakład zajmuje się produkcją folii do pakowania.
Pracodawca może zatrudnić legalnie pracownika z Ukrainy ktorzy już są w Polsce, praca dla kobiet lub małżeństwa z Ukrainy. Zatrudnienie na podstawie paszportu biometrycznego, w celu podjęcia oficjalnej pracy firma headhunterska Personal Progres udostępnia pracownikom zaproszenia w zakresie przekroczenia granicy lub sporządzenia polskiej wizy roboczej.
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn, utrzymanie porządku, produkcja folii, produkcja granulatu
  • wymiana szpuli z folią stretch z maszyny produkującej;
  • kompletacja towaru.
Wymagania:
    • Motywacji;
    • wiek 18-55 lat.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa Zlecenie oraz premie zależne od osiąganych wyników;
  • możliwość szkoleń;
  • transport pracowniczy;
  • dofinansowanie posiłków;
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 16,5 PLN/H netto.
Rekrutujemy online.