Praca w Lublinie od zaraz:Pracownik produkcji farb
  • Lublin

  • 02.06.2021

  • Wynagrodzenie: 13,78 -15 PLN/h

Agencją pracy Personal Progres sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów do Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000780863, oraz prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 21702. Dla naszego Klienta, lidera z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na następujące stanowisko:
Pracownik mieszalni farb
Lokalizacja: Lublin.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie farb zgodnie ze specyfikacją,kontrola stanu technicznego farb;
  • Przygotowanie nowych receptur farb;
  • Pakowanie farb;
  • Wydawanie farb zgodnie z ilościami potrzebnymi do druku oraz ich rozliczanie.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • atrakcyjny system wynagradzania 13,78 -15 PLN/h;
  • pakiet relokacyjny;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.