Praca przy budowie torów kolejowych 1-10-2021
  • Warszawa

  • 16.09.2021

  • Wynagrodzenie: 18 zl

Praca dla Ukraińców w Polsce, Pracownik fizyczny - praca przy budowie torów kolejowych, praca przy naprawie torów kolejowych, praca na terenie Łowicz. Agencja pracy tymczasowej dla ukraińców Personal Progres.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    wykonywanie prac związanych z konserwacją, utrzymaniem i naprawą nawierzchni kolejowej;
  • Przygotowanie podkładów
  • Wysypywanie kamieni pod tory kolejowe
WYMAGANIA:

Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, obowiązkowość;
  • Sprawność fizyczna;
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka polskiego (warunek konieczny);
  • Wiedza w zakresie mechaniki, elektroniki, lub hydrauliki;
    Doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach taboru.

ZAPEWNIAMY:

  • Umowa Zlecenie;
  • Pełny pakiet socjalny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (18 Zl netto/godzina);
  • Możliwość pracy w nadgodzinach;
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę;
  • Pomoc w organizacji wyjazdu z Ukrainy( wiza pracownicza do polski, zezwolenie na pracę dla ukraińca 2020 );
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów;
  • Stałą opiekę ze strony Personal Progres.