Produkcji prefabrykatów betonowych
  • Warszawa

  • 10.11.2021

  • Wynagrodzenie: 16 PLN/H

Praca fizyczna dla mężczyzn w zakładzie prefabrykacji betonu, praca dla zbrojarzy z Ukrainy, praca dla betoniarza do 50 lat: Zbrojarz / pomocnik w fabryce (płyty betonowe), przy produkcji elementów betonowych w Babsku. Zatrudnienia Ukraińca na podstawie paszportu biometrycznego.
Wymagania:
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym;
  • twojego doświadczenia w zawodzie zbrojarz/betoniarz,
  • dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy.
Zakres zadań:
  • obsługa urządzeń do produkcji prefabrykatów betonowych i żelbetowych;
  • kontrola prefabrykatów pod względem jakości, ilości i wymiarów wg procedur;
  • kontrola form pod względem utrzymania parametrów wymiarów;
  • zmiana form w urządzeniach;
  • produkcji prefabrykatów betonowych.
Oferujemy:
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Praca w systemie pracy zmianowej 06:00-16:00, 16:00-02:00;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w organizowanych projektach szkoleniowych.