You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Pakowanie Miesa/pracownik produkcji do dzialu uboju
  • Poznań

  • 27.03.2024

  • Wynagrodzenie: 22,37-32 PLN/H

  • Umowa Zlecenie

Zaklad Miesne w Robakowo poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik produkcji.
Wymagania:
  • doswiadczenie na stanowisku (mile widziane);
  • pracownicy z Ukrainy, Armenii, Rosji, Kazachstanu, Turkmenistanu, Tadzykistanu, Kirgistanu, Bialorusi, Gruzji, Moldawii.
Zadania:
  • Praca przy uboju bydla;
  • Prace zwiazane z obrobka wieprzowiny,rzeznik;
  • Krojenie, porcjowanie, pakowanie/sortowanie miesa wieprzowego.
Stawke:
  • pracownik produkcji do dzialu uboju od 16,8-21 PLN/h netto;
  • pakowanie miesa od 16,8-21 PLN/h netto;
  • przy rozbiorze miesa wieprzowego 16,8-21 PLN/h netto.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach Umowa Zlecenie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie 22,37-32 PLN/H / netto;
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • możliwość długofalowej współpracy;
  • cena wynajmu mieszkania - 300 Pln/mies;
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia.

Ubieganie się o pracę