Firma remontowa, usługi wykończenia wnętrz
  • Poznań

  • 08/06/2021

  • Wynagrodzenie: 18-20 Zl

Firma rekrutacyjno-doradcza Personal Progres zatrudni pracowników budowlanych / pomocników - wykończenia wnętrz do pracy w Poznaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie prac z zakresu: panele, płyty GK, sufity podwieszane, tynkowanie, malowanie, wykończenia wnętrz.
Wymagania:
  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji – mile widziane udokumentowane doświadczenie;
  • Minimum 1 lat praktyki na w/w stanowisku;
  • Niekaralność;
  • Brak nałogów, wysoka kultura osobista;
  • Technolog robót wykończeniowych w budownictwie (wymagany staż - lata: 3);
  • Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1).

Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-19:00.

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym Umowa Zlecenie na czas nieokreślony;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykazanych umiejętności od 17-18 Zl netto/h;
  • Partnerską atmosferę w otoczeniu fachowców danej branży.