Fachowcy wykończenia wnętrz
  • Poznań

  • 28.04.2022

  • Wynagrodzenie: 22-25 PLN/h

Praca w Poznaniu dla Ukraińców - czekają na kandydatów, którzy już są w Polsce: malarz budowlany -hydraulik budowlany - monter płyt gipsowych.
Agencja doradztwa personalnego Personal Progres zajmuje się rekrutowaniem pracowników z Ukrainy. Obecnie poszukujemy w pełnym wymiarze czasu pracy pracownika specjalizującego się w szeroko pojętym wykończeniu wnętrz.

Wymagania:
  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji – mile widziane udokumentowane doświadczenie.

Opis stanowiska:
  • Prace wykończeniowo-renowacyjne wewnątrz budynków;
  • montaż/demontaż płyt kartonowo - gipsowych, kafelkowanie, gruntowanie, malowanie, montaż paneli podłogowych itp;
  • montaż instalacji i urządzeń hydraulicznych i grzewczych;
  • instalowanie systemów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Zarobki 22-25 PLN/h netto.
Praca z darmowym zakwaterowaniem.